Yatağa Bağımlı Hasta Bakım

Bir çok nedenle yatağa bağımlı olan hastalar için hizmet veren Doktor Şefkat; doğuştan veya sonradan, kısmen yada tamamı felçli yatağa bağımlı hasta hizmetleriylede hasta ve hasta yakınlarının yanındadır. Bir evin konforu ve rahatlığını sunarken, oluşan yatağa bağımlılığın sebeplerine göre bir bakım programı ile hizmet vermektedir.

Alzheimer, demans, ALS, multipskleroz ve benzeri ileri evre nörolojik hastalar nedeniyle yatağı bağımlı kalan hastaların bakım ve rehabilitasyonları, ileri evre kanser hastalarının bakım ve beslenmeleri, ortepedik olarak yatağa bağımlı hastaların ameliyat sonrası bakım ve rehabilitasyonları, yoğun bakımdan yeni taburcu edilmiş arayoğun hastaların bakımı, hastane sonrası hasta bakıcı ve hemşire gözetiminde kalması uygun görülen hastaların bakımı ve özel yaşlı bakım hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet veren Doktor Şefkat, geniş hizmet yelpazesi ve uzman çalışma kadrosu ile yatapa bağımlı hastalarınızın bakımını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Hastanın yatağa bağımlı kalma semptomlarına göre belirlenen bakım hizmetleri ile kişiye özel bakım, rehabilitasyon ve beslenme gibi çok kapsamlı bakım hizmletleri sağlayan Doktor Şefkat; hasta ve hasta yakınlarının rahat ve huzuru için 7 gün 24 saat bakım hizmetleri vermektedir. Bir ev konforundan ve bir hastane düzeyinde yatağa bağımlı hastalarınızla ilgilenen çok çeşitli doktor, hemşire, hasta bakıcı ve diğer personeller ile sürekli olarak ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hastaların yanında olmaktadır.

Sadece fizyolojik açıdan değil ruhsal açıdan da, yatağa bağımlı hastaların içinde bulundukları kendi kendine yetememe gibi düşüncelerin neden olduğu psikolojik travmalar nedeni ile akıl ruh sağlığı için de önlemler alınarak uzman sosyolog ve psikologlar yardımı ile bir çok destek sağlanmaktadır.

Sürekli olarak destek olunan ve yalnız bırakılmayan yatağa bağımlı hastalar aynı zamanda özel kameralı sistemler sayesinde Doktor Şefkat’in ve sizin gözetiminizde olabilmektedir. Gerekilen her türlü özen yatağa bağımlı hastalara gösterilmekte ve sağlık kontrolleri hassasiyetle yapılmaktadır.

Sizi Arayalım