Psikolojik Destek Hizmeti

Hastalık hali, hasta olan kişinin ve yakınlarının ruhsal durumlarını doğrudan etkileyen zor bir süreçtir. Hasta ve yakınlarının moral düzeylerinin yüksek olması iyileşme sürecini hızlandıracak, ortaya çıkabilecek psikolojik rahatsızlıkların büyümeden önlenmesini sağlayacaktır.

Doktor Şefkat, bünyesinde bulunan uzman psikolog ve sosyologlar ile hastanın hastalık sürecinde yaşadığı problemleri atlatabilmesi için yanında olmakta, hasta yakınlarına da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Size ve yakınlarınıza hizmet sunan ekibimizin, işlerini sizleri memnun edecek performansta ve güleryüzle yapabilmeleri için çalışanlarımıza da düzenli olarak psikolojik destek verilmektedir.

Psikolojik destek birimimiz  hastanın durumuna ve ihtiyacına göre  birebir terapilerini destekleyecek  grup terapi,  kişiye özel  normal veya kutsal kitap dinletisi,  müzik terapi gibi ek hizmetler de vermektedir.

Doktor Şefkat kurumumuz dışından psikolojik destek almak isteyen danışanlarına da, uzman psikologlar eşliğinde şefkat elini uzatmaktadır.

Sizi Arayalım