Sizi Arayalım
Bakım Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
SPA Hizmeti
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    SPA Hizmeti

SPA Hizmeti

Doktor Şefkat Yaşam ve Bakım Merkezi’nde Hastalarımızın kişisel hijyen ve bakımları spa salonunda gerçekleştirilmektedir.

Hasta bakım merkezlerinde özen gösterilmesi gereken en önemli noktalardan biri de hastanın kişisel hijyenidir. Doktor Şefkat Yaşam ve Bakım Merkezi'nde özel eğitimli personeller ile ayrı bir birim olarak düşünülen bu hizmet, merkez içerisinde bulunan spa salonunda  yapılmaktadır.

Merkez içerisinde bulunan Spa salonumuzda hastalarımızın tüm kişisel bakımları yapılırken, hem ruhsal hem de bedensel olarak rahatlamaları hedeflenmiştir.

Merkezimizde, sudan gelen sağlık olarak tanımlanan spa hizmetini, suyun sıcak-soğuk ve farklı biçimlerde (akıtma, damlama, duşlama, püskürtme) uygulanması ile kişisel hijyenin ötesinde bir tedavi olarak uygulamaktayız.

Yatağa bağımlı hastalarda, enfeksiyon risklerinin fazla oluşu nedeni ile hijyenlerine dikkat edilmesi çok daha önemlidir. Merkezimizde, yatağa bağımlı hastalarımıza Spa salonumuzda daha sağlıklı ve hijyenik bakım hizmeti sağlamaktadır.

 

Sizi Arayalım
Ücretsiz Bakım Danışmanlığı
0(216) 576 76 74
0(532) 410 70 60
Küçükbakkalköy Mh. Atilla İlhan Cd. No:23/1 Ataşehir - İSTANBUL
Küçükbakkalköy Mh. Atilla İlhan Cd. No:23/1 Ataşehir - İSTANBUL