Sizi Arayalım
Bakım Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Psikolojik Destek Hizmeti
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Psikolojik Destek Hizmeti

Psikolojik Destek Hizmeti

doktor şefkat psikolojik destek hizmetiHastalık hali, hasta olan kişinin ve yakınlarının ruhsal durumlarını doğrudan etkileyen zor bir süreçtir. Hasta ve yakınlarının moral düzeylerinin yüksek olması iyileşme sürecini hızlandıracak, ortaya çıkabilecek psikolojik rahatsızlıkların büyümeden önlenmesini sağlayacaktır.

Doktor Şefkat, bünyesinde bulunan uzman psikolog ve sosyologlar ile hastanın hastalık sürecinde yaşadığı problemleri atlatabilmesi için yanında olmakta, hasta yakınlarına da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Size ve yakınlarınıza hizmet sunan ekibimizin, işlerini sizleri memnun edecek performansta ve güleryüzle yapabilmeleri için çalışanlarımıza da düzenli olarak psikolojik destek verilmektedir.

Psikolojik destek birimimiz  hastanın durumuna ve ihtiyacına göre  birebir terapilerini destekleyecek  grup terapi,  kişiye özel  normal veya kutsal kitap dinletisi,  müzik terapi gibi ek hizmetler de vermektedir.

Doktor Şefkat kurumumuz dışından psikolojik destek almak isteyen danışanlarına da, uzman psikologlar eşliğinde şefkat elini uzatmaktadır.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Bakım Danışmanlığı
0(216) 576 76 74
0(532) 410 70 60
Küçükbakkalköy Mh. Atilla İlhan Cd. No:23/1 Ataşehir - İSTANBUL
Küçükbakkalköy Mh. Atilla İlhan Cd. No:23/1 Ataşehir - İSTANBUL